Referencje

autor: Magdalena R, 04-03-2010, 13:45
Serdecznie dziękuję za serię masaży modelujących sylwetkę, dzięki którym mogłam zmniejszyć swój obwód i poprawić samopoczucie, a co za tym idzie – zyskać pewność siebie. Ostatnio mogłam się również przekonać o zbawiennym działaniu masażu na poprawę kondycji fizycznej. Nie przypuszczałam, że stres i „siedzący” tryb życia tak bardzo odbijają się na zdrowiu a tym bardziej nie spodziewałam się, że masaż może okazać się doskonałym na to lekarstwem. Dziękuję za profesjonalne podejście, za miłą atmosferę i za poprawę samopoczucia po każdej wizycie z Państwa gabinecie.

autor: Bożena Bossowska,29-01-2010, 18:02
Gorąco polecam masaże w tym gabinecie. Cotygodniowy masaż pozwolił mi zapomnieć o bólach pleców, które jeszcze niedawno towarzyszyły mi w pracy :( Przyjemna atmosfera i miłe rozmowy w czasie masażu jeszcze umilają ten relaks :) Super :)

autor: Sylwia Mazur,03-12-2009, 14:31
Nie wiem co bym zrobiła bez masaży u P.Zielinskich chyba nie wysiedziałabym na zajęciach :) Masaże dają mi siłęi energię,pozwalają prawidłowo funkcjonować ,są one cotygodniowym punktem mojego rozkładu dnia. Niewyobrażam sobie zrezygnowania z nich . Polecam gorąco wszystkim !!!!!!!!!

autor: kasia kocznorowska, 04-06-2009, 15:34
Jestem baaardzo zadowolona z masaży, których już od roku mam przyjemność doświadczać:) nastąpiła zdecydowana poprawa napięcia skóry, czuję się zrelaksowana i nie wyobrażam sobie zrezygnowania z tej cotygodniowej terapii:) Polecam gorąco!!

autor: Joanna, 04-05-2009, 22:42
Korzystam z zabiegów masażu leczniczego ze względu na wadę kręgosłupa oraz przepuklinę w jego dolnym odcinku. Muszę przyznać, że Państwo Zielińscy spisali się na medal. Przy masażach o częstotliwości raz w tygodniu, postawili mnie na nogi dzięki czemu mogę powrócić do łucznictwa, a jest to sport bardzo wymagający jeśli chodzi o kręgosłup. Na prawdę polecam!